zs5n

Dzieci na balu karnawałowym, balony, zabawa

21 stycznia 2024 r. zagraliśmy z WOŚP w Sanoku na BALU KARNAWAŁOWYM dla dzieci, który został przygotowany przez uczniów i nauczycieli w ZS nr 5. Pomysłodawczynią i główną organizatorką imprezy była p. Marzena Dziurawiec.

Dziękujemy dzieciom za stworzenie niesamowitej, cudownej atmosfery, pełnej kolorowych strojów, za radość i uśmiech, a ich rodzicom, dziadkom, opiekunom za wsparcie naszej inicjatywy.

W niedzielę nasza szkolna jadalnia zmieniła się w balową salę, pełną atrakcji. Zabawę przy muzyce poprowadził duet, związany od lat z imprezami towarzyszącymi WOŚP. Dziękujemy animatorce MDK Agnieszce Trznadel-Piast i DJ-owi Tomkowi Piast, którzy poprowadzili zabawy taneczne przy muzyce. To dzięki nim dzieciaki bawiły się cudownie, zobaczcie na zdjęciach!

Wielkim powodzeniem cieszył się kącik ozdabiania piernikowych serduszek, który przygotowała i prowadziła p. Karina Bieganowska z uczniami technikum żywienia i usług gastronomicznych.

Dziewczyny z klas technikum usług fryzjerskich pod opieką p. Celiny Luli zadbały o mini zakład fryzjerski, z którego dzieciaki wychodziły z kolorowymi fryzurami i pomalowanymi buźkami. Podczas całego balu działała ekipa profesjonalnych fotografów, czyli p. Lucyna Żak z uczennicami technikum fotografii i multimediów.Rodzice i dzieci dostaną od nich jedyne w swoim rodzaju zdjęcia z przygotowanej specjalnie przez wychowawców i uczniów Internatu, karnawałowej scenerii. W fotorelację włączył się także gościnnie artysta fotograf Hubert Żak, dziękujemy.

Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy wolontariuszkę z ILO Maję Magdziarczyk i wolontariuszkę Fundacji Dr Clown Agnieszkę Magdziarczyk, które wyczarowywały dla dzieci niesamowite, balonowe stworki – dziękujemy dziewczyny! Uczennice i uczniowie – wolontariusze z kierunków technicznych i branżowych w ZS5 pod okiem p. Renaty Magdziarczyk zaopiekowali się rodzicami, dla których przygotowaliśmy gorące napoje i ogromny wybór ciast. Dziękujemy nauczycielom i uczniom, którzy te słodkości upiekli oraz za ciasta tortowe – wychowawcy OHP Sanok, p. Witoldowi Koza. Można też było spróbować wypieków p. Moniki Lemko blogerki Moniki Smakołyki.

Nad zbiórką czuwała p. Agnieszka Trebenda, opiekunka wolontariuszek Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP – dziękujemy z całego serca.

foto: Lucyna Żak, Hubert Żak

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.