zs5n

chłopak z gitarą, śpiewająca dziewczyna na tle ołtarzaW Wołkowyi 21 stycznia odbył się festiwal kolęd i pastorałek „Bieszczadzkie  kolędowanie” W tym wydarzeniu uczestniczyli  uczniowie naszej szkoły. Anastasia Pavliuk i Ksawery Bulik zaprezentowali jedną kolęde  i Pastorałkę.  Gratulujemy pięknego wykonania i życzymy kolejnych sukcesów w konkursach.

 {gallery}szkola_pliki_2023_24/festiwal_bieszczadzkie_kolendowanie_2024{/gallery}

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.