zs5n

wolontariusze  Uczennice naszej szkoły Sandra Szczepanik, Kornelia Kleban i Emilia Podulka, podczas finału WOŚP w Sanoku były wolontariuszkami DKMS. Na Rynku Galicyjskim w sanockim Skansenie, gdzie odbyła się pierwsza część WOŚP w Sanoku, dziewczyny włączyły się do akcji w walce z nowotworami krwi. Przeprowadzały rejestrację nowych dawców szpiku. Opiekę nad wolontariuszkami pełniła p. Renata Magdziarczyk, a nad całością akcji czuwała p. Monika Lemko. Dziękujemy za bezinteresowną pomoc, otwarte serce i życzliwość. Warto pomagać.

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.