dofinansowane_przez_UE.png

 

EU MOBILITY CROATIA INTERNSHIP – TRAINING.

W tym roku również naszym  partnerem w projekcie jest EU MOBILITY CROATIA INTERSHIP – TRAINNING.

To chorwacka organizacja działająca w dziedzinie edukacji i kształcenia zawodowego w ramach programu Erasmus+. Od wielu lat zajmuje się organizacją praktyk zawodowych dla uczniów oraz szkoleń i job shadowing dla nauczycieli w wielu krajach Unii Europejskiej. Ich  główną siedzibą
w Chorwacji jest niezwykle malownicze, ale także wysoko rozwinięte miasto – Split.

Cele jej działalności to:

  • Podniesienie kwalifikacji zawodowych uczniów i nauczycieli
  • Rozwój umiejętności w zakresie języka angielskiego
  • Rozwój kompetencji społecznych uczniów i nauczycieli
  • Poznanie chorwackiego systemu edukacji
  • Zapewnienie uczestnikom bezpiecznego pobytu pełnego niezapomnianych wrażeń

EU MOBILITY CROATIA

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.