dofinansowane.jpg

Wyróżnienie w konkursie SELFIE+

s1

W dniu 1 lutego 2024 roku na PGE Narodowym w Warszawie zostały wręczone nagrody i wyróżnienia przyznane w konkursie fotograficznym Selfie+ organizowanym dla młodzieży biorącej udział w projektach unijnych Erasmus+ Kształcenie i szkolenia zawodowe. Uczennica naszej szkoły w zawodzie technik fotografii i multimediów Oliwia Misztal zdobyła wyróżnienie w kategorii "Wartości Europejskie w Nowej Perspektywie: Wyrównywanie szans" za fotografię "Płynąca chwila". Ponieważ oficjalne rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce w czasie ferii zimowych więc dzisiaj, tj. 22 lutego, dyrektor Elżbieta Kokoszka i wicedyrektor Katarzyna Michalak wręczyły Oliwii zdobytą nagrodę. Gratulacje Oliwia przyjęła również od swoich nauczycieli oraz kolegów i koleżanek z klasy. Wyróżnienie dla naszej szkoły można oglądać na parterze w okolicach sekretariatu wśród innych zdobytych pucharów. 

s2

s3

 

Oliwii gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!

Fotografia konkursowa Oliwii...:)

Erasmus Olivia Misztal

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.