logo.png

 

ERASMUS+ STAŻE ZAGRANICZNE W ZESPOLE SZKÓŁ NR 5 W SANOKU

Akredytowany projekt staży zagranicznych.
Numer projektu: 2023-1-PL01-KA121-VET-000139220

Praktyki zawodowe w Chorwacji 2024

1Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zdobywają doświadczenie zawodowe na dwutygodniowych  praktykach zagranicznych w ramach programu Erasmus+.  30 uczniów w zawodach: technik usług fryzjerskich, technik budownictwa, technik robót wykończeniowych w budownictwie, technik geodeta, technik żywienia i usług gastronomicznych i technik fotografii i multimediów rozpoczęło 11 marca swoją przygodę  zawodową w Chorwacji. 
W klasach trzecich technikum realizowane są obowiązkowe miesięczne praktyki. Program Erasmus+ daje szanse ich realizacji w państwach europejskich. Stażyści zdobywają doświadczenia zawodowe, doskonalą języki obce, poznają kulturę, zwyczaje, kuchnię nowych krajów, nawiązują nowe znajomości i przyjaźnie. Za nami podróż, pierwsze spotkania z pracodawcami, a także wspólne zwiedzanie i spacery. Mimo deszczowej pogody, która nas przywitała, nastroje świetne i humory dopisują,. Rozpoczynamy dwa tygodnie nie tylko intensywnej pracy, ale i również wspaniałej przygody.

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.