logo.jpg

ERASMUS+ STAŻE ZAGRANICZNE W ZESPOLE SZKÓŁ NR 5 W SANOKU

Akredytowany projekt staży zagranicznych.
Numer projektu: 2023-1-PL01-KA121-VET-000139220

 

2Pierwszy tydzień stażu za nami…!

Na Chorwacji przebywa obecnie 30 naszych uczniów, którzy realizują praktyki zawodowe
w ramach programu Erasmus+. Mieszkamy w pięknej Kašteli ok. 16 km od Splitu (drugiego co do wielkości miasta Chorwacji). Do pracy młodzież dojeżdża komunikacją miejską – pracują w Splicie, sąsiednim Trogirze oraz Kašteli. Oto krótka fotorelacja z pierwszych działań stażowych…:)

Pozdrowienia ze słonecznej Chorwacji przesyłają opiekunki grupy p. S Lorenc i p. A. Jakobik oraz młodzież :)

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.