pobrane

Jedna grupa naszych uczniów poznaje chorwackie klimaty i zdobywa zawodowe doświadczenia, a uczniowie z poprzedniego wyjazdu (2023r.) kontynuują działania projektowe w ramach programu eTwinning.

Nasi uczniowie (pod opieką Pań Sabiny Dziuby i Sylwii Lorenc)  wspólnie z kolegami i koleżankami Zespołu Szkół Spożywczych i Biznesowych w Jarosławiu wymieniają się doświadczeniami, informacjami o krajach, w których odbyli praktyki zawodowe. Dzielą się informacjami w zakresie kuchni, architektury, klimatu, tradycji i kultury narodowej Grecji i Chorwacji.
Wykorzystując różne narzędzia TIK tworzą prezentacje, quizy, filmy, przygotowują również potrawy kuchni krajów, w których odbywały się praktyki. Typ działań jest uzależniony od zawodu, jaki reprezentują. 

Udział w projekcie realizowanym w ramach eTwining zwiększa motywację do nauki oraz umiejętność współpracy i komunikacji.

Mały przykład działań naszych uczniów obecnej klasy 4 technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz  fotografii i multimediów, realizowanych w ramach projektu w materiale poniżej.

Prezentacja

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.