PL Dofinansowane przez Unię Europejską PANTONE

Akredytowany projekt staży zagranicznych.
Numer projektu:
2023-1-PL01-KA121-VET-000139220

Zakończenie  praktyk  zawodowych  w  ramach  programu Erasmus+!!

 4

30 osobowa grupa uczniów naszej szkoły w zeszły Piątek zakończyła praktyki zawodowe w Chorwacji. Zadowoleni i pełni nowych doświadczeń nie tylko tych zawodowych wrócili  do Polski. Staże zawodowe realizowane w ramach programu Erasmus+ to niezwykła szansa dla każdego. Młodzież  zdobywa doświadczenie branżowe w międzynarodowym środowisku, nawiązuje znajomości, które mogą okazać się przydatne w przyszłym życiu. Wszyscy uczestnicy programu otrzymali certyfikaty ukończenia praktyk. Jak zapewniają sami stażyści była to dla nich niezwykła przygoda nie tylko zawodowa, ale i  kulturowa.

Po raz kolejny pomyślny przebieg stażu nie byłby możliwy bez profesjonalizmu i zaangażowania naszego partnera  EU Mobility Croatia oraz jego przedstawicieli.  Podziękowania należą się również nauczycielom pełniącym opiekę nad młodzieżą podczas praktyk p. A. Jakobik oraz p. S. Lorenc.

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.