Szanowni Państwo

 Pragniemy serdecznie zaprosić na Dzień Otwarty naszej uczelni, który odbędzie się 27 marca 2013 r. w godzinach 9.00 – 13.00.

Prosimy przy tym o zamieszczenie na stronie internetowej Państwa szkoły ogłoszenie dotyczące tego wydarzenia, a na tablicy ogłoszeń plakatu informacyjnego.

Gorąco liczymy na Państwa obecność.

Z poważaniem,

Prorektor ds. Rozwoju i Nauki

Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej

im. Jana Grodka w Sanoku  

dr Jolanta Karolczuk

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.