Fryzura z perłamiW szkolnym konkursie fryzjerskim ,,Rozważna czy romantyczna? – różne oblicza kobiet w stylizacjach fryzjerskich’’ brali udział uczniowie wszystkich klas kształcący się
w zawodzie technik usług fryzjerskich. Uczestnicy konkursu  wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością tworząc swobodne upięcia, luźne sploty,  proste warkocze, różnych rozmiarów loki i  fale – lekkie, pełne uroku formy charakterystyczne dla fryzur romantycznych oraz bardziej spójne, zwięzłe  kształty cechujące uczesania o surowszej stylistyce.

O wynikach konkursu zdecydowała popularność opublikowanych zdjęć fryzur na Facebooku Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku. 228 like-ów uzyskała fryzura wykonane przez  Martynę Organ (uczennicę kl. IVTF) i zdobyła tym samym najwyższe - I miejsce. II miejsce zajęła  Julia Śnieżek (uczennica kl. IV TF) , której uczesanie polubiło  aż  189 osób. Anna Kuc (uczennica kl. III TB)  65 głosami wywalczyła III miejsce. Wszyscy zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody.Serdecznie gratulujemy !!!

Jednocześnie pragniemy podziękować uczennicom klasy 2 TF: Amelii Jakielaszek
i Bernadecie Wróbel za fotografowanie efektów tygodniowych zmagań uczestników konkursu.

 

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.