Uczniowie klas piątych Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku na scenie podczas zakończenia i pożegnania klas maturalnychW dniu 26 kwietnia 2024 r. pożegnaliśmy klasy piąte. Wręczono nagrody i dyplomy wyróżniającym się uczniom oraz listy gratulacyjne dla rodziców. Piątoklasiści otrzymali pamiątkowe długopisy od swoich młodszych koleżanek i kolegów oraz podziękowali dyrekcji, swoim wychowawcom i nauczycielom.
Absolwentom życzymy powodzenia w dorosłym życiu i realizowania się w wymarzonym zawodzie.
Zdjęcia wykonały uczennice w zawodzie technik fotografii i multimediów - Wiktoria Śnieżek i Diana Zabłotny. 

 
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.