2115

 

Słodkie wypieki

Uczennice klasy 2 Tz grupa 1, pomału zbliżają się do końca zajęć z modułu ciasta a ich umiejętności są coraz większe w tym zakresie. Poznały już wszystkie rodzaje ciast, większość z nich w praktyce wykonały, podobnie masy i kremy oraz sposoby ich wykańczania. Podczas zajęć przygotowywały wyroby z konkretnych przepisów (łącząc wiedzę z ciast, kremów, mas i dekoracji w całość), wykonując min.: sernik, mini pavlovą z owocami, muffinki.

 

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.