PL Dofinansowane przez Unię Europejską PANTONE

Pierwszy wyjazd szkoleniowy w ramach Akredytowanych projektów na rzecz mobilności uczniów i kadry w sektorze edukacji szkolnej z projektu: 2023-1-PL01-KA121-SCH-000135484 odbywa się w dniach: 1 lipca – 13 lipca 2024. 

Pan Witold Wasyliszyn uczestniczy w kursie w Barcelonie prowadzonym przez Martę Mandolini, trenerkę nauczycieli w Europass Teacher Academy.  Kurs nosi tytuł: Art as Therapy: Self-Expression and Special Needs in Art Education  and  We Are All Special: Inclusion and Support for Students with Special Needs In and Out of the Classroom. Zajęcia odbywają się w pracowni, a jedne odbyły się w Narodowym Muzeum Sztuki Katalonii. Na zdjęciach  w galerii możecie zobaczyć prezentującego swój kraj i szkołę uczestnika,

IMG 20240705 WA0003

jakiś fragment remontowanej Barcelony, wspomniane muzeum, dzieło "Mężczyzna z monoklem" i jego interpretację w wykonaniu pani Marty, niewielkie dzieło Picassa. Możecie również podziwiać dzieła wykonane przez Pana Witka: "Nieporozumienie", którego pierwsza część była tworzona bez udziału świadomości (jak widać: tak też można) oraz inspirowana dziełami hiszpańskich modernistów rzeźba "Obudzona kobieta". Pan Wasyliszyn poznał wartość swojego malarskiego talentu i już zaplanował, że w wakacje będzie malował sufit w łazience.

Pozdrawia wszystkich spod smoczego domu (Casa Batlló).IMG 20240705 WA0005

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.