Harmonogram egzaminu maturalnego pisemnego i ustnego w roku szkolnym 2014/2015 > pobierz <


TEMATY USTNYCH PREZENTACJI MATURALNYCH Z JĘZYKA POLSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2013/2014 -  > pobierz <


 

Deklaracje do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2013/2014

  • Deklaracja (1a) dla osób przystępujących do egzaminu po raz pierwszy w roku szkolnym 2013/2014 (w tym osób, które przystąpiły do egzaminu maturalnego po raz pierwszy w latach 2005–2008 i nie uzyskały świadectwa dojrzałości).
  • Deklaracja (1b)  dla absolwentów, którzy przystąpili po raz pierwszy do egzaminu maturalnego w latach 2010–2013.
  • Deklaracja (1c) dla absolwentów, którzy przystąpili do egzaminu maturalnego po raz pierwszy w roku 2009 i nie uzyskali świadectwa dojrzałości, oraz dla absolwentów, którzy przystąpili do egzaminu maturalnego po raz pierwszy w latach 2005–2009, uzyskali świadectwo dojrzałości i chcą podwyższyć wyniki egzaminów lub zdać egzamin z przedmiotów dodatkowych.

Odnośniki


 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.