Innowacja w zawodzie Technik usług fryzjerskich

Uczniom kształcącym się w specjalności: technik usług fryzjerskich szkoła oferuje innowację: Podstawy kosmetologii (w wymiarze 2g./tyg. w kl.3), w której istnieje możliwość nabycia i poszerzenia umiejętności z zakresu elementów kosmetyki pielęgnacyjnej i dekoracyjnej, wykonywania podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych, makijażu dziennego i okazjonalnego, manicure, pedicure. Zajęcia doskonalące wyżej wymienione umiejętności realizowane są

w wyposażonej w nowoczesny sprzęt Pracowni Kosmetycznej. Celem innowacji jest także wzmocnienie pozytywnych motywacji zawodowych oraz przygotowanie do podjęcia aktywnego działania w celu odnalezienia własnego miejsca na rynku pracy.

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.