logo inf

Projekt „Zagraniczna mobilność kadry edukacji szkolnej”

współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś IV: Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, Działanie 4.2: Programy mobilności ponadnarodowej.

Tytuł projektu: „Europejska szkoła to wykwalifikowani nauczyciele

i nowoczesne metody”.

Nr umowy POWERSE -2014-1-PL01-KA101-001826

Partnerem projektu jest Powiat Sanocki- organ prowadzący szkołę –

Zespół Szkół nr 5 im. Ignacego Łukasiewicza w Sanoku

Okres realizacji od 31 grudnia 2014 r. do 30 grudnia 2015 r.

Projekt ma na celu rozwój kompetencji kluczowych i zawodowych wśród nauczycieli języka angielskiego Zespołu Szkół Nr 5 w Sanoku dzięki udziałowi w zagranicznych mobilnościach.

W ramach projektu trzech uczestników weźmie udział w zorganizowanych szkoleniach za granicą. Szkolenia odbędą się w Oksfordzie i Southampton w lipcu i sierpniu 2015 r. Kurs w Oxfordzie odbędzie się w dniach 12 lipca 2015 do 25 lipca 2015. Szkolenie będzie dotyczyć metodyki nauczania języka obcego. Uczestnik będzie miał możliwość poznać tradycje i dorobek jednego z najstarszych Uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Kurs w Southampton będzie trwać od 8 sierpnia 2015 do 16 sierpnia 2015. Szkolenie będzie dotyczyć wykorzystania technologii w nauczaniu języka angielskiego. Podczas pobytu nauczyciele będą mieli okazję poznać takie miejsca jak Salisbury, Stonehenge i Winchester i Oxford.

Uczestnicy otrzymają wsparcie w postaci przygotowania kulturowego przed wyjazdem. Koszty związane z realizacją szkoleń współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 Regulamin rekrutacji - pobierz


Mobility project for teachers

Mobilność zagraniczna nauczycieli projekt

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.