W dniu 26 września w świetlicy  internatu odbyło się spotkania z p. Mieczysławem Brekierem- przewodniczącym sanockiego koła Związku Sybiraków. Zgromadzona młodzież z uwagą wysłuchała opowieści na temat historii Ojczyzny i jej trudnej, wojennej przeszłości. Wychowanie patriotyczne, pamięć o czasach minionych to ważne aspekty pracy wychowawczej w naszym internacie. Spotkanie- w ramach obchodzonego w dniu 17 września Dnia Sybiraka zorganizowała p. Elżbieta Siwińska.

Sybirak

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.