zs5n

Uroczyste pozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w dniu 3 września o godzinie 9:15 na sali gimnastycznej. Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się o godzienie 8:00 w Kościele Przemienienia Pańskiego.


Rozpoczęcie roku szkolnego dla słuchaczy klasy II Uzupełniającego Liceum dla Dorosłych środa godzina 15:00
Rozpoczęcie roku szkolnego dla słuchaczy klasy I  Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych - czwartek godzina 15:00

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.