Klauzula informacyjna

Podstawa prawna : Art.13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE Nr 119)

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku informuję , że :

1.Administratorem Pana/i danych osobowych jest  Zespół Szkół Nr 5 im. Ignacego Łukasiewicza ul. Sadowa 21, 38-500 Sanok.

  1. Inspektorem ochrony danych w Zespole Szkół Nr 5 im. I. Łukasiewicza jest Marzena Niemczyk, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Pana/i dane osobowe przetwarzane są w celu ( cel np. rekrutacja) na podstawie ( podstawa prawna np. art.6 ust.1 lit.c- obowiązek prawny administratora + przepis szczególny)
  3. Dane osobowe mogą być przekazywane innym organom i podmiotom wyłącznie na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

5.Pana/i dane osobowe będą przetwarzane przez okres ( np. do zakończenia rekrutacji lub wynikający z instrukcji kancelaryjnej )

  1. Posiada Pan/i prawo do : dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania , sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych , wniesienia sprzeciwu , cofnięcia zgody na przetwarzanie.

 ( wpisujemy te prawa , które mają zastosowanie )

7.Ma Pan/i prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy przetwarzanie danych osobowych Pana/ią dotyczących naruszałoby przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku

  1. Podanie danych osobowych jest niezbędne do ( np. obowiązkiem ustawowym, warunkiem zawarcia umowy) Jest Pan/i zobowiązany/a do podania danych (np. określonych w formularzu) , a konsekwencją niepodania danych będzie ( wskazać konsekwencje)”

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.