zs5n

rozgrzewkaDnia 4 października na sanockich Błoniach odbyła się powiatowa licealiada
w biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowali: Karolina Długosz kl. 2Lws, Elżbieta Żmuda kl. 2Lp, Angelika Kocyłowska kl. 2Lp, Sabina Szul kl. 3 Lg, Ania Chabko kl. 3 Lg, Justyna Gazdowicz kl. 1 Tuf, Ewelina Kopczyk kl. 1 W, Dominika Piegdoń kl.1 Tf, Aneta Rużyło kl. 1 Fm, Patrycja Błaszczak kl. 1 Fm, Oliwia Wacławska kl. 1 Tuf, Krzysztof Kieca kl. 3Lw, Hubert Rużyło kl. 3 Lw, Damian Kurek kl. 2 Lp, Marcin Gratkowski kl. 2 Lp, Patryk Stach kl. 2 Lp, Adrian Starościak kl. 2 Lws, Adam Biega kl. 3 Lp, Mateusz Krawiec kl. 1 Fm i Dawid Klimkowicz kl. 1W.

Rewelacyjnie pobiegły dziewczęta. Sabina Szul była druga, Ania Chabko czwarta, Angelika Kocyłowska piąta, a Ela Żmuda szósta i będą one reprezentować szkołę na zawodach wojewódzkich. Najlepszy z chłopców, Damian Kurek był jedenasty.

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.