zs5n

b10

 

 

W dniach 23 i 24 października w Zespole Szkół nr 3 w Sanoku odbyły się półfinały wojewódzkiej drużynowej Licealiady w badmintonie. Startowało po 13 szkół z Sanoka, Brzozowa, Leska, Krosna, Iwonicza i Dubiecka. Drużyna dziewcząt naszej szkoły zajęła V miejsce, natomiast chłopców II miejsce i awansowała do udziału w zawodach wojewódzkich.

Naszą szkołę reprezentowali: Emilia Kulig kl. 1 Fm, Ania Stach kl. 2 Tgf,
Klaudia Wróbel kl. 2 Tgf (rez), Konrad Kulig kl. 3 Lp, Kacper Płaziak kl. 3 Ls i Damian Kurek kl.2 Lp.

 

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.