zs5n

20220926 10494926.09.2022 w naszej szkole odbyło się spotkanie dla uczniów i nauczycieli z przedstawicielami firmy Budimex ,która we współpracy i pod patronatem Zwolnionych z Teorii przedstawiła możliwość skorzystania z programu stażowego dla uczniów technikum. Przedstawiciele Budimexu zapoznali młodzież ze ścieżką kariery w firmie Budimex i zaprosili do zrealizowania projektu społecznego z firmą Budimex. Trzy najlepsze projekty otrzymają nagrody w postaci pełnego wyposażenia w specjalistyczny sprzęt lub odnowienie sali lekcyjnej, oraz zostaną objęte patronatem Budimexu. Założenia olimpiady Zwolnionych z Teorii przedstawił laureat Srebrnego  Wilka Wojciech Janicki oraz Emilia Podulka i Magdalena Moskal finalistki olimpiady i uczennice kl.3TFN

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.