zs5n

erazmus

UWAGA!

Rozpoczęły się kursy przygotowawcze dla uczestników akredytowanego projektu staży zagranicznych współfinansowanego w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe Akcja KA121-VET. Numer projektu: 2022-1-PL01-KA121-VET-000064815

Uczniowie, biorący udział w projekcie rozpoczęli kursy które pomogą im poszerzyć wiedzę na temat Chorwacji, zwiększyć kompetencje w posługiwaniu się językiem branżowym oraz uzyskać wiedzę na temat europejskiego rynku pracy.

Każdy uczestnik projektu weźmie udział w trzech kursach:

  • „Język angielski w praktyce zawodowej” – 30 godzin
  • „Kontekst kulturowy praktyki zawodowej” – 20 godzin  
  • „Jak poruszać się po europejskim rynku pracy?” – 20 godzin

W sumie łącznie trzy kursy obejmują 70 godzin lekcyjnych i będą trwały od stycznia do marca. 

Cały projekt , w ramach którego odbywają się te zajęcia jest współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.