zs5n

1

W naszej szkole 15 lutego współpracując z Wychowawcą OHP Panią Justyną Solon zostało zorganizowane spotkanie z Panią Magdaleną Kasprzyk kierownik terenowego oddziału Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie. Słuchaczami tego spotkania były 3 klasy Szkoły Branżowej oraz podopieczni OHP. Tematem spotkania było oddawanie krwi. Nasi uczniowie mogli się dowiedzieć kto może oddać krew, kto może zostać dawcą szpiku, jakie są przeciwskazania, jak bardzo cenna jest krew, że nie możemy jej niczym zastąpić ani jej sztucznie wyprodukować, dlatego tak ważne jest dzielenie się nią.

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.